Košarkaši klika nastavili mini seriju pobedom Železničarem

21:16,16:19,27:17,23:23

Arilјe - Dvorana sportova. Bez gledalaca. Sudije: Zdravković, Stamenković i Đorđević.

KLIK: Katnić 11(10 as), Nedelјković 17 (8-5 za tri), Arsović 10, Isailović 2, Bjelić 20 (11 sk), Mitrović, Grojić 7, Muratović 13 (8 sk), Jovićević, Vesković 3, Krstić 4, Marjanović.

ŽELEZNIČAR: Karapandžić 23 (5-4 za tri), Šušić 3, Dedijer 20, S. Krsmanović (6 sk), Šušić 6, Raković 13 (5 sk), Bumbić 6, A. Krsmanović 4, Krunić, Milošević, Mladenović.

Ekipa Klika  posle velike borbe je uspela da savlada goste iz Čačka. Kao i u predhodnoj utakmici protiv Mladosti, domaći su uspeli da se odlepe u trećoj četvrtini, ali isto tako ponovio se pad u četvrtoj četvrtini gde su gosti ozbiljno pripretili da dođe do preokreta. Ipak ekipa iz Čačka nije imala dovoljno snage da savlada šuterski raspoloženu ekipu Klika tako da su domaći zabeležili još jednu važnu pobedu.