Košarkaši Klika poraženi na gostovanju u Leskovcu od ekipe Zdravlja u okviru 6. kola Druge lige Srbije.

Leskovac

Dvorana: SC „Dubočica". Bez gledalaca.

Sudije: Jolović, Milićević i Vujović.

Zdravlje Leskovac: Jović 21 (5-4 za tri, 6 sk), Stojković 3, Petković 9 (5 sk), Bjelak 13, Silađi 12 (7 sk, 4 il), Jovanović 13 (4 as), Radivojević 6, Pejović 6(5 sk, 4 as), Spasić (4 sk), Ilić, Jović.

Klik: Katnić 16 (5 -4 za tri, 5 as), Nedelјković 7, Zurnić 22 (7-4 za tri, 4 sk, 7 as), Arsović 9 (6-0 za tri, 5 sk), Bijelić 12 (11 sk, 4 as), Grojić, Muratović 4 (4 sk, 5 il), Isailović, Vesković 2, Krstić 2, Marjanović.

Rezultat po četvrtinama: 22:23,30:16,15:16,16:19

Ekipa Klika poražena je u Leskovcu posle jako loše druge četvrtine koja je bila i prekretnica meča. Odbrana Klika  dozvolila je protivniku da ubaci 30  poena u drugoj četvrtini i da na odmor odu sa 13 poena razlike što se pokazalo kao nedostižno u nastavku.  Iako si gosti u nekim trenucima sustizali prednost domaćih nisu uspeli da preokrenu rezultat.