KK Klik Arilje - KK Železničar Čačak 89-67 (45-27)
Domaćikošarkaši  revanširali su se ekipi Železničara za poraz u ligaškom delu takmičenja i ubedljivo ih savladali u četvrtfinalu drugog stepena kup takmičenja.
Slider

Posle dva uzastopna poraza u zadnja dva kola Klik je uspeo da prekine negativnu seriju i povrati svoju igru i to protiv istog protivnika od koga su izgubili samo  pre četiri dana. Tokom cele utakmice Klik je dominirao, prikazavši igru i požrtvovanost na koju smo i navikli.

Krenuli su od starta u visokom ritmu koji gosti nisu uspevali da isprate tako da su na odmor posle druge četvrtine otišli sa prednošću od 18 razlike.U drugom delu utakmice gosti iz Čačka pokušavali su da sustignu prednost domaćih ali najviše što su uspeli da se približe bilo je na 9 poena razlike. Za razliku od predhodnog meča košarkaši Klika nisu dozvolili pad koncentracije u trećoj i četvrtoj četvrtini pa su na kraju slavili sa ubedljivih 89-67.